trende

Macaristan Uçak Kargo

04.09.2022
225

Macaristan ve Türkiye arasındaki uçak kargo talebi, günümüz şartlarında çok ciddi seviyelere ulaşmıştır. Firmamıza düşen görev ise her türlü Macaristan uçak kargo talebini karşılamak ve kargoları hasarsız bir şekilde Macaristan’a aktarmaktır. Airport Kargo, uçak kargo sektörü içerisinde yaşanan gelişmeleri Türkiye pazarına adapte etmektedir. Böylelikle ülkemiz içerisinde bulunan firmalar da Macaristan hava kargo talebi bulunanlara kaliteli hizmetler sunabilmektedir.  

Macaristan en iyi uçak kargo firması için tercih edilebilecek firmaların sınırlı olması, Airport Kargo’yu daha da ön plana çıkarmaktadır. Zaten firmamız, sektörün öncüsü olarak kabul görmekte ve herkes tarafından tercih edilmektedir. Bu durumda da Macaristan profesyonel havayolu kargo işleri için firmamızın tercih edilmesi, daha mantıklı bir seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır.  

Macaristan Uçak Kargo ile Mikro İhracat Yapılabilir Mi?  

Havayolu taşımacılığı, karayolu ve denizyolu taşımacılığı içerisinde en çok tercih edilen taşımacılık yöntemidir. Macaristan havayolu kargo ile diğer yöntemlere nazaran daha hızlı bir şekilde teslimat yapabilmek mümkündür. Elbette hangi firmayla çalışılacağının da hız konusuna önemli bir etkisi bulunmaktadır. Airport Kargo ile çalışmak, son derece hızlı bir şekilde Macaristan’a gönderim yapmanızı sağlayarak sizlere zaman kazandırmaktadır.  

Türkiye Macaristan arası mikro ihracat için de bu hızımız geçerlidir. Mikro ihracatın her aşamasında sizlere gerekli desteği sağlayan Airport Kargo, ETGB oluşturma ve mevcut ETGB beyanlarını düzenleme yetkisine sahip bir havayolu kargo firmasıdır. Böylelikle mikro ihracatın gerçekleştirildiği her aşamada önemli derecede bir hız söz konusu olmaktadır.  

Hızlı gerçekleştirilen mikro ihracat, ülkemize daha fazla döviz girişinin yaşanması için önemlidir. Macaristan havayolu kargo firması olarak hizmetlerine devam eden firmamız da bu hususlara dikkat ederek ülkelerarası anında gönderim yapmayı sürdürmektedir.  

Macaristan Havayolu Taşımacılık için Gereken Belgeler  

Macaristan havayolu taşımacılık için gereken bazı belgeler vardır. Bu belgelerin sağlanması durumunda havayolu taşımacılığı yapılabilmektedir. Öncelikle Airport Kargo’nun elektronik konşimento kullanımı gösteren bir firma olduğu belirtilmelidir. Bu kullanımla birlikte havayolu kargo işlerinde gereken bütün belgeler elektronik ortamda düzenlenmekte ve belgelerin hazırlanmasında önemli bir vakit kazanılmaktadır.  

  • Air Waybill Konşimento, gönderilecek kargonun bütün özelliklerini içerisinde barındıran bir taşımacılık senedidir.  
  • Ara Konşimento, Türkiye Macaristan arası gönderilen kargoların teslim alındığına karşılık gelmektedir.  
  • MSDS belgeleri, tehlikeli madde taşıması yapılıp yapılmayacağının uygunluğunu belirten belgelerdir.  
  • Kargo Manifestosu, gönderimi yapan kişinin kişisel bilgilerini ve hangi malzemelerin gönderiminin yapılacağı konusunda bilgi vermektedir.   
  • Kargo Muhasebe Bildirisi, konşimento bünyesinde belirtilmeyen ücretlerin tahsilini beyan eden ve aynı şekilde konşimento kapsamında bildirilmeyen masrafların alıcı tarafından tahsili için kullanılan belgedir.  

Macaristan Hava Kargo Gönderimi Ne Kadar Sürer?  

Macaristan hava kargo gönderimi için teslimat süresi bu yönde hizmet veren her firmada farklı sürelerdedir. Firmamız, alanında uzman ve kendini kanıtlamış bir firma olarak teslimat süresini çok kısa sürelere indirmiştir. Böylelikle Macaristan hızlı uçak kargo hizmeti almak isteyenler, Airport Kargo ile çalışarak hızlı teslimat yapabilme olanağına uygun fiyatlardan erişmektedir.  

Macaristan havayolu kargo gönderim süresini; gönderimin türüne, gönderilecek kargonun miktarına, kargonun hacmine ve kargonun ticari amaçla gönderilip gönderilmeyeceği gibi birçok etken belirlemektedir. Her Macaristan havayolu taşımacılık firması, bu faktörleri ve müşteri isteklerini baz alarak teslimat tarihini oluşturmaktadır.  

Kargolar, belirlenen gün içerisinde Macaristan’a gönderilmekte ve gönderim süresi boyunca siz değerli müşterilerimize anlık bilgilendirmeler yapılmaktadır. Yapılan anlık bildirimler, kargolarınızın güvenli bir şekilde Macaristan’a gönderiliyor olması ve belirlenen zaman içerisinde teslim edileceği hususunda siz değerli müşterilerimizin içini rahatlatmaktadır.  

Whatsapp
Gökhan Tobal
Gökhan Tobal
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?