trende

Kosova Uçak Kargo 

02.09.2022
242

Kosova ile Türkiye arasında yapılan gönderimlerin çok ciddi bir bölümü uçak kargolar ile yapılmaktadır. Kosova uçak kargo hizmetlerini geliştiren Airport Kargo, üstün hizmetleri neticesinde en başarılı kargo gönderimlerini yapan bir firma hâline gelmiştir. 

Havayolu kargo firmamız, Türkiye’nin her yerinden kargolarınızı almakta ve İstanbul’da bulunan firma merkezinde toplamaktadır. Merkez içerisinde talep ettiğiniz hizmetlere göre kargo sınıflandırması yapılmakta ve böylelikle kargoların gönderiminde sorun çıkması engellenmektedir.  

Belirtilen gün içerisinde Kosova hava kargo araçlarımız havalanmakta ve kargolar, Kosova’nın belirtilen bölgesine teslim edilmektedir. Türkiye’mizin her yerinden kargolarınızı alan firmamız yine aynı şekilde Kosova’nın her yerine hizmet sağlayabilmektedir. Bu anlayışta olan ilk ve tek Kosova uçak kargo firması, Airport Kargo’dur.   

Anında Kosova Havayolu Kargo Gönderimi için Airport Kargo  

Kosova havayolu kargo, hızlı gönderim imkânından yararlanmanız için tercih edilmelidir. Denizyolu ve karayolu kargo gönderimleri, Kosova havayolu kargo gönderimleri kadar hızlı değildir. Aynı zamanda üç hizmet arasında fiyat farklılıkları da bulunmaktadır. Fiyat konusunda en uygun gönderim seçeneği kesinlikle Kosova uçak ile kargo gönderimi seçeneğidir.  

Airport Kargo, ekstra hızlı hizmet anlayışı sebebiyle daha hızlı gönderimler yapmaktadır. Bizi tercih etmenizle birlikte zaman kaybı yaşanma gibi bir olasılık imkânsız olmaktadır. Firmamız, üstün hizmet anlayışı ve uzman çalışanları ile Kosova en hızlı uçak kargo taşımacılığı yapmaya devam etmektedir.   

Kosova Havayolu Taşımacılık ile Sizlere Sunulan Taşımacılık Hizmetleri  

Kosova havayolu taşımacılık kapsamında tarafınıza sunduğumuz hizmetlerde herhangi bir sınırlama yoktur. Firmamız, taşımacılık hizmetlerinin tümünü sizlere sağlayabilmekte ve maksimum verimle bu hizmetlerden yararlanmanızı kolaylaştırmaktadır. Bundan dolayı Kosova hava ihracat ve Kosova hava ithalat gibi her firmada bulunamayan hizmetler de Airport Kargo’da bulunmaktadır.  

Firmamızın sık bir şekilde tercih edildiği hizmetler; tehlikeli madde taşımacılığı (bu hizmet yalnızca MSDS belgesine sahip olan müşterilerimize sağlanabilmektedir), elektronik eşya taşımacılığı, giyim malzemeleri taşımacılığı, bozulabilir malzemelerin taşımacılığı, evrak ve doküman taşımacılığı, ticari eşya taşımacılığı gibi hizmetlerdir. Her Kosova uçak kargo hizmeti sağlayan firmanın bünyesinde bu hizmetler aynı anda bulunamamaktadır. Airport Kargo ise bu hizmetlerin tümünü bünyesinde barındıran bir firma olarak yine alanında en iyisi olduğunu kanıtlamıştır.  

Kosova Hava Kargo Ücretleri Ne Kadar?  

Kosova hava kargo ücretleri en uygun firma şüphesiz ki Airport Kargo firmasıdır. Bu özelliğimiz, kaliteli hizmetimizle birleşince sektörde bulunan firmalar içerisinde ön plana çıkmamızı sağlamaktadır. Kosova uygun fiyatlı uçak kargo hizmetleri için aranabilecek tek firma olan Airport Kargo, her keseye uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Fiyatların neye göre belirlendiği ise müşterilerimiz tarafından merak edilen bir meseledir. Kosova havayolu kargo fiyatları 

  • Gönderimi yapılacak ürünlerin hacmine, miktarına ve ağırlığına,  
  • Gönderilecek malzemelerin hangi hizmet kapsamında gönderileceğine,  
  • Firmamızdan talep edilecek ekstra taşımacılık hizmetlerine,  
  • Kargoların istiflenebilir veya istiflenemez olmasına,  
  • Kosova’ya yapılacak kargo gönderimlerinin havayolu rotasına,  
  • Hizmet içerisinde firmamızın ekstra maliyetlerine,  
  • Hizmet kapsamındaki iş gücüne,  

Bakılarak Kosova hava kargo fiyatları belirlenmektedir. Her durumda en uygun fiyatların Airport Kargo’da bulunduğu unutulmamalıdır.  

Kosova Hava İhracat için ETGB Düzenleme ve Oluşturma Yetkisine Sahip Firma  

Kosova uçak kargo firmamızın en büyük özelliği kesinlikle ETGB oluşturma ve düzenleme yetkisine sahip olmasıdır. Bu yetkiye sahip olmamız, Kosova hava ihracat hizmeti sağlayabilmemizi de beraberinde getirmektedir.  

ETGB yetkisine sahip olmayan bir firma, hava ihracat ve hava ithalat yapamamaktadır. Airport Kargo, kapsamlı bir firma olduğundan dolayı bu yetkiyi de bünyesinde barındırmakta ve müşterilerinin en iyi şekilde mikro ihracat yapabilmesini sağlamaktadır.  

Whatsapp
Gökhan Tobal
Gökhan Tobal
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?