trende

Fransa Havayolu Kargo

Fransa Havayolu Kargo

Fransa Havayolu KargoUçak kargo sektörü içerisinde yaşanan olumlu gelişmeler sonucunda Fransa uçak kargo hizmetlerindeki talep de artmıştır. Bu talep artışı sonucunda da Airport Kargo firmasının avantajlı hizmetleri ön plana çıkmaktadır.

Hava kargo ile yapılan kargo gönderimlerinin büyük bir oranı Fransa’ya yapılmaktadır. Çünkü Türkiye ve Fransa arasında çok ciddi bir uluslararası hava kargo hizmeti talebi bulunmaktadır.  

Airport Kargo bu talebi en iyi şekilde karşılayan firma olarak, Fransa’nın her bölgesine ulaşım sağlamaktadır.

Fransa ve Türkiye arasında uluslararası kargo hizmetlerinden kayıpsız şekilde yararlanmak isteyenlerin tercih edebileceği tek firma apaçık ortadadır. Airport Kargo, size en iyi havayolu kargo hizmetini sağlamayı görevi olarak bellemiştir.  

Fransa Havayolu Kargo Taşımacılığının Önemi Nedir?  

Fransa havayolu kargo taşımacılığı, kargoların daha hızlı bir şekilde ülkeden ülkeye taşınabilmesi için gereklidir. Karayolu ve denizyolu taşımacılığı, kargoların Fransa’ya aktarımında zaman kaybedilmesini de beraberinde getirilebilmektedir.

Bundan dolayı en mantıklı Fransa uluslararası taşımacılık hizmeti olarak, havayolu kargo görülmektedir. Uçak kargoların tercih edilmesi, ithalat ve ihracatın hız kazanmasını ve her türlü kargo gönderiminin çok kısa bir süre içerisinde Fransa’ya aktarılmasını kolaylaştıracaktır.  

Elbette hangi Fransa havayolu kargo taşımacılığı yapan firma ile çalışılacağının da önemi bulunmaktadır. Her türlü hava kargo işleri için Airport Kargo ile çalışılması, her anlamda en mantıklı tercihtir. Tarafımızdan talep ettiğiniz bütün Fransa uçak kargo hizmetleri layığıyla sizlere sunulmaktadır.   

Fransa Havayolu Taşımacılık Ücreti Neye Göre Belirlenir?  

Fransa Havayolu Kargo

Fransa Havayolu KargoGönderim yaptığımız her ülke için farklı fiyat tarifelerimiz bulunmaktadır. Ekstra olarak Fransa havayolu taşımacılık firmaları arasında da farklı fiyat tarifelerinin bulunduğunu söylemek mümkündür.

Airport Kargo’nun en büyük özelliği, bütün taşımacılık faaliyetlerini uygun denilebilecek fiyatlar üzerinden yapabilmesidir. Bu kapsamda bütün Fransa hava kargo ücretleri, bizi tercih eden her kesimden müşterimizin cebine uygundur.  

Fransa uluslararası taşımacılık ücreti, nakliyesi yapılacak kargonun fiziki özelliklerine ve türüne bakılarak belirlenir. Örneğin; gönderimi yapılacak küçük bir kargo ile büyük bir kargo, farklı gönderim ücretlerine sahiptir.

Uzun bir süreden beri Fransa uluslararası uçak kargo firması konumunda olan firmamız da fiyatlarını sabit ve uygun düzeylerde tutmaktadır.  

MSDS belgesine sahip müşterilerimiz, firmamız aracılığıyla Fransa’ya tehlikeli madde taşımacılığı da yaptırabilmektedir. Tehlikeli madde taşımacılığında ise daha farklı fiyatlar söz konusudur.

Dolayısıyla tehlikeli madde taşımacılığının fiyatlarını öğrenebilmek adına bizimle iletişime geçmeniz lazımdır.  

Fransa Mikro İhracat İşleri için ETGB Gerekli Mi?  

ETGB belgesi birçok Fransa havayolu taşımacılık işi için gereklidir. Geçtiğimiz dönemlerde uzun bir süre boyunca ETGB belgesi olmadan taşımacılık işlemleri yapılmıştır. Bu süre zarfı boyunca hava kargo işlerinde önemli ölçüde yavaşlama görülmüştür. Oluşan yavaşlamanın ortadan kalkması amacıyla da bütün belgelerin yerine geçen ETGB belgesi uygulaması hayata geçirilmiştir.  

Söz konusu belge; bütün ithalat ve ihracat işleri için herkeste bulunması gereken bir belge olarak sınıflandırılmaktadır. Bundan kaynaklı olarak ETGB belgesi, Fransa mikro ihracat işlerinde bulunması gereken en önemli belgedir.  

Fransa Havayolu Kargo

Fransa Hava Kargo ile Ülkelerarası Kargo Taşımacılığı Hizmeti  

Fransa hava kargo işleri, Airport Kargo tarafından yapılmaktadır. Ülkelerarası kargo taşımacılığı için sıklıkla hava kargo araçları tercih edilmektedir.

Airport Kargo ise en iyi hava kargo araçlarını kullanarak teslimatı sağlamaktadır. Fransa ülkelerarası uçak kargo işleri için Türkiye’mizin her tarafından kargo alımı yapılmaktadır.

Alınan kargolar İstanbul merkezine gönderilmekte ve kargolar, İstanbul’dan Fransa’ya doğru yola çıkmaktadır. Firmamız, müşterilerine;  

 • En iyi Fransa uluslararası paket taşımacılığı hizmeti,  
 • En hızlı Fransa evrak ve doküman gönderimi hizmeti,  
 • Uygun fiyatlı Fransa havayolu ihracat taşımacılığı hizmetleri,  
 • Her boyuttan Fransa zati eşya taşımacılığı hizmeti,  

Sağlayabilen bir firma özelliğine sahiptir. Bu ve bunun gibi birçok Fransa havayolu kargo hizmetlerini, Airport Kargo firmamızda bulabilmeniz olasıdır.  moto kurye için hemen tıklayın

Teklif Formu

  Whatsapp
  Gökhan Tobal
  Gökhan Tobal
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?