trende

Norveç Uçak Kargo 

06.09.2022
549

Airport Kargo, Norveç uçak kargo hizmetleri ile Türkiye genelinde tanınmış bir firmadır. Firmamızın hizmet verdiği bölgelerde hiçbir sınırlama bulunmamaktadır. Türkiye’nin her yerinden yurtdışına gönderilmesi gereken kargolar alınmakta ve belirttiğiniz tarihler dikkate alınarak bu kargolar uçak kargo ile yurtdışına gönderilmektedir.  

Airport Kargo, Norveç’in de bütün bölgelerine taşımacılık yapmaktadır. Kısacası Norveç içerisindeki hizmet bölgelerimiz yalnızca merkezi konumlardan ibaret değildir. Firmamız, Norveç uçak kargo hizmetinde memnuniyetinizi son derece önemsemektedir. Sizleri önemsediğimizden dolayı bütün ülkelere ve ülkelerin bütün şehirlerine gönderim yapabilmemiz mümkündür.  

Norveç Havayolu Kargo Gönderimi Hızlı Mı?  

En hızlı kargo gönderimleri Norveç havayolu kargo ile yapılmaktadır. Denizyolu ve karayolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığına nazaran daha zaman kaybettiricidir. Bundan dolayı günümüz standartlarında Norveç havayolu kargo hizmetinden yararlanmanın önemi büyüktür. Firmamız, ekstra hizmetleriyle kargo gönderimlerini daha hızlı bir şekilde yapabilmektedir.  

Norveç havayolu kargo firması olarak hizmet verdiğimiz süre boyunca hızlı hizmet anlayışı benimsenmiştir. Kısacası Airport Kargo, hâli hazırda hızlı kargo gönderimi yapabilen bir firmadır. Bizi tercih etmenizle birlikte son derece hızlı şekilde kargo gönderimlerinin yapılabilmesi olasıdır.  

Hiçbir şekilde yavaş hizmet verme gibi bir olumsuzlukla karşılaşmayacağınızın garantisi de sizlere sağlanmaktadır. En iyi Türkiye Norveç arası kargo gönderimi için bizi tercih etmeniz ve kargolarınızı firmamız aracılığıyla Norveç’e aktarmanız önemli bir husustur.  

2022 Yılı Norveç Havayolu Taşımacılık Fiyatları  

2022 yılı için belirlenen Norveç havayolu taşımacılık fiyatları, taşımacılık yaptırmak isteyenler tarafından önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir. Havayolu kargo fiyatları, her dönem değişebilmektedir. Sonuç olarak dönem dönem maliyetlerde değişiklik yaşanmakta ve maliyetlerde yaşanan bu değişikliklere göre Norveç havayolu taşımacılı fiyatları revize edilmektedir.  

Firmamız, genel anlamda en uygun fiyatlı firmalardan biri olarak gösterilmektedir. Uygun fiyatlı olmamız ise kaliteli hizmet sağlayamadığımız anlamına gelmemektedir. Sektör içerisinde anlık olarak Norveç uygun fiyatlı havayolu taşımacılık hizmeti verip de kaliteli olan firma sayısı yok denecek kadar azdır. Airport Kargo da bu firmaların öncüsü olarak her daim uygun fiyatlı olmaya ve kalitesinden ödün vermemeye devam edecektir.  

Norveç Uçak Kargo Hizmeti ile Mikro İhracat Yapmak  

Airport Kargo’nun en büyük avantajı ETGB çıkartılması ve düzenlemesi için yetki sahibi olmasıdır. Bu yetkilere sahip olmamız. Norveç havayolu ihracat yapmamızı da mümkün duruma getirmektedir. Havayolu kargo ile yapılabilecek ihracat türü, mikro ihracattır. Mikro ihracat, ülkemize döviz girdisi sağlamak adına önemli bir konudur.  

ETGB çıkartımı ve düzenlemesi konusunda yetkisi bulunmayan firmalar, Türkiye Norveç arası mikro ihracat için aracı olamamaktadır. Airport Kargo ise bütün yeterliliğe sahip firma olarak kapsamlı bir şekilde mikro ihracat yapabilmenize imkân tanımaktadır. Mikro ihracatın her noktasında size gereken desteği sağlayan Norveç hava kargo firmamız, en kolay şekilde mikro ihracat yapmanız için elinden geleni ardına koymamaktadır.   

Türkiye Norveç Arası Kişisel Eşya Taşımacılığı  

Havayolu kargo firmamız, Türkiye Norveç arası kişisel eşya taşımacılığı için de sıkça tercih edilmektedir. Taşımacılık konusunda titizlikle bakan firmamız, yalnızca kişisel eşya taşımacılığı ve mikro ihracat gibi hizmetleri bünyesinde barındırmamaktadır. Norveç uçak kargo hizmetlerinin tümü, Airport Kargo’da siz değerli müşterilerimize sunulmak için beklemektedir.  

  • Ülkelerarası evrak ve doküman gönderimi yapmak,  
  • MSDS belgesine sahip olan müşterilerimizin tehlikeli madde taşımacılığı yapmasına aracı olmak,  
  • Uluslararası paket taşımacılığı gerçekleştirmek,  
  • Ticari değeri bulunan ürünlerin ülkelerarası taşımacılığını yapmak,  
  • Giyim eşyalarının Türkiye Norveç arasında taşımacılığını gerçekleştirmek,  

Gibi hizmetler de Norveç uluslararası uçak kargo firmamızda bulunan hizmetlerdir.  

Whatsapp
Gökhan Tobal
Gökhan Tobal
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?