trende

Rusya Uçak Kargo

09.10.2022
758

Rusya Uçak Kargo

Rusya uçak kargo firmamız, başarılı kargo taşımacılık işleriyle adından sıkça söz ettirmektedir. Rusya Türkiye arasında yapılan kargo teslimatlarında en fazla tercih edilen firma, Airport Kargo firmasıdır. Bu kadar sık bir şekilde tercih edilmemiz, Rusya havayolu kargo firmamızın kaliteli hizmetlere sahip olduğunun da kanıtıdır.

Rusya, son derece geniş bir bölgeye kurulmuştur. Bu bölgelerin her birine hizmet sağlayabilmek de Rusya uçak kargo firması bünyesinde bulunması gereken bir hizmettir.

Firmamız, kargo taşımacılığı yaptığı ülkelerin her bir bölgesine taşımacılık yapabilmektedir. Kısacası hizmet verdiğimiz tek bölge ülkelerin merkez konumları değildir.

Firmamız aracılığıyla Rusya’nın her yerine gönderim yapılabilmekte ve bu gönderimlerde asla sorun çıkmamaktadır.

Uygun Fiyatlı ve Alanında Uzman Rusya Havayolu Kargo Şirketi

Alanında uzman bir firmayla çalışmak, alınacak her hizmette önemi bulunan bir konudur. Hizmet sektörünün her bir kolunda alanında uzman firmalarla çalışılmalıdır.

En iyi Rusya havayolu kargo firması olan firmamız da alanında uzman bir şekilde hizmet hayatına devam etmektedir.

Rusya uygun fiyatlı havayolu kargo taşımacılığı için tercih edebileceğiniz firmalar da kısıtlıdır. Firmamız, hem uygun fiyatlı olan hem de maksimum kalitede hizmet sağlayabilen ilk ve tek firmadır.

Sonuç olarak Airport Kargo ile çalışmak, Rusya havayolu uçak kargo firmaları içerisindeki en mantıklı tercihtir. Her türlü taşımacılık işlemleri firmamız aracılığıyla yapılabilmekte ve kargolar çok kısa süreler içerisinde Rusya topraklarına aktarılmaktadır.

Rusya Havayolu Taşımacılık için Bizimle İletişime Geçin

Rusya havayolu taşımacılık için yapmanız gereken tek şey tarafımızla iletişime geçmenizdir. Bizimle iletişime geçmeniz hâlinde taşımacılık işlemlerine çok kısa süreler içerisinde başlanmaktadır.

Taşımacılık için hızlıca hazırlık yapan ekiplerimiz, maksimum verimde Rusya havayolu taşımacılığı yapabilmek için çalışmalarını yürütmektedir.

İletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçmeniz hâlinde bize aktaracağınız bilgiler, taşımacılık işlemlerini daha da hızlandırmaktadır.

 • Kargoların Rusya’nın hangi şehrine gönderileceği,
 • Taşınacak kargoların ağırlığı ve ölçüleri,
 • Taşınacak malın cinsi,
 • Kargonun gönderilmesi için belirlenen tarih,
 • Kimyasal madde taşımacılığı için MSDS belgesi,

Gibi bilgiler tarafımıza iletildikten sonra Rusya havayolu taşımacılığı daha da hız kazanmaktadır. Bu bilgiler, bilinmesi gereken temel bilgilerdir. Firmamız da hızlı bir şekilde hizmete başlayabilmek adına bu bilgilere ihtiyaç duymaktadır.

Rusya Hava Kargo Araçlarıyla Uluslararası İhracat Yapılır Mı?

Rusya hava kargo araçlarıyla uluslararası ihracatın yapılıp yapılmadığı merak edilmektedir. Hava kargo hizmeti yardımıyla Rusya uluslararası ihracat yapabilmek mümkündür.

Ancak uçak kargo araçları için belirlenen ihracat türü, mikro ihracattır. Mikro ihracat ise 300 kiloyu ve 15 bin Euro değerini geçmeyen ticari amaçlı malların ihracatına verilen isimdir.

Firmamız, Rusya uçak kargo ile mikro ihracatın yapılabilmesine olanak tanımaktadır.

Firmamızın ETGB düzenleme ve çıkartma yetkisi de bulunduğundan mikro ihracat daha kolay şekilde yapılabilmektedir. ETGB düzenleme ve çıkartma yetkisine sahip olmayan kuruluşlar, mikro ihracat için aracı olamamaktadır.

Rusya Havayolu Taşımacılık ile Evrak ve Doküman Taşımacılığı

Rusya havayolu taşımacılık işlemleri kapsamında evrak ve doküman taşımacılığı da yapılabilmektedir. Özellikle son dönemlerde Türkiye ve Rusya arasında ciddi seviyelerde evrak ve doküman taşımacılığı yapılmaktadır.

Bu taşımacılık hizmetinde ise Airport Kargo sıklıkla tercih edilmektedir.

Rusya havayolu taşımacılığı yapan firmamız, her türlü evrak ve dokümanı Rusya’da belirttiğiniz konuma göndermektedir. Böylelikle hizmet sırasında evrak ve dokümanların kaybolma gibi bir riski de ortadan kaldırılmaktadır.

Firmamız, her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsemektedir. Bundan dolayı hizmetlerimiz her zaman geliştirilmekte ve en iyi Rusya evrak ve doküman taşımacılığı hizmetinden yararlanmanız hedeflenmektedir.

Teklif Formu

  Whatsapp
  Gökhan Tobal
  Gökhan Tobal
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?