trende

İsveç Uçak Kargo 

15.08.2022
233

Uluslararası kargo taşımacılığı taleplerinin en yoğun ülkelerin başında İsveç gelmektedir. Firmamız da İstanbul İsveç uçak kargo faaliyetleriyle Türkiye İsveç arası kargo taşımacılığının önünü açmaktadır.

Taşımacılık işlerini büyük ölçüde kolaylaştırmayı hedefleyen firmamız, çok kısa denilebilecek süreler içerisinde taşımacılığı tamamlayabilme özelliğine sahiptir. Hız konusunda size sağladığımız avantaj neticesinde de kargo bekletme gibi bir durum oluşmamaktadır.  

İsveç hava kargo firmaları arasında uygun fiyatlarıyla ön plana çıkan tek firmanın Airport Kargo olduğunu söylemek de gereklidir. Firmamızın uygun denilebilecek fiyatlara sahip olması, kalitesiz hizmet sağlayacağımız anlamına gelmemektedir. Çünkü İsveç uçak kargo firmamız, hem en kaliteli hizmetlere hem de en uygun gönderim fiyatlarına sahiptir.   

Tehlikeli Madde Taşımacılığı için İsveç Havayolu Kargo Hizmeti  

Her ülke içerisinde tehlikeli madde taşımacılığı yaptırmak isteyen kişiler mevcuttur. Sonuç olarak tehlikeli maddeler hemen hemen her alanda kullanılabilmektedir. Airport Kargo da İsveç havayolu kargo ile tehlikeli madde taşımacılığı yapmaktadır.  

Tehlikeli maddeler, diğer kargolara nazaran daha titiz bir şekilde taşınmalıdır. Çünkü tehlikeli madde taşımacılığında yaşanabilecek en ufak bir problem çok ciddi sorunlara sebep olabilmektedir. Firmamız, en iyi Laleli İsveç uçak kargo firması olarak tehlikeli maddelerin taşımacılığında hiçbir sorun çıkarmamaktadır.  

Türkiye İsveç arası tehlikeli madde taşımacılığı için sizde bulunması zorunlu olan bir belge vardır. MSDS belgesi, taşımacılık yaptırmak isteyen herkeste bulunmalıdır. Aksi durumlarda firmamız aracılığıyla tehlikeli madde taşımacılığı yaptırmanız mümkün değildir.  

İsveç Havayolu Taşımacılık Fiyatlarının Değişmesine Etki Eden Faktörler  

İsveç havayolu taşımacılık fiyatlarının değişmesine etki eden birtakım faktörler bulunmaktadır. Fiyat değişimlerini de beraberinde getiren bu faktörler, bütün firmalar için geçerlidir. İsveç hava kargo firmamız, en uygun fiyatlar üzerinden kargo gönderimi yapmaktadır. Airport Kargo dışındaki kargo firmalarının büyük bir çoğunluğu İsveç uygun fiyatlı havayolu taşımacılık hizmetine sahip değildir. 

Airport Kargo uygun fiyatlı olmasına rağmen kalitesinden asla ödün vermemektedir. Böylelikle bizi tercih eden değerli müşterilerimiz, her türlü Aksaray İsveç uçak kargo gönderimlerinden memnun kalmaktadır.  

İsveç havayolu taşımacılık fiyatları 

  • Gönderimi yapılacak olan kargonun cinsine,  
  • Gönderilecek kargonun hacmine,  
  • Kargonun İsveç’in hangi bölgesine gönderileceğine,  
  • Hava kargo firmamızdan talep edilen ekstra hizmetlere,  

Bakılarak belirlenmektedir. Mikro ihracat yapabilmeniz için de farklı fiyat tarifeleri mevcuttur. İsveç ve Türkiye arasında ciddi anlamda mikro ihracat trafiği vardır. Firmamızda da ETGB yetkisi bulunduğundan İsveç hava ihracat hizmeti de firmamız bünyesinde müşterilere sunulmak üzere mevcuttur.   

Türkiye’den İsveç’e Kargo Teslimatı Ne Kadar Sürer?  

Türkiye’den İsveç’e veya İsveç’ten Türkiye’ye yapılan kargo teslimatlarının ne kadar sürede taşınabildiği herkesçe merak edilen bir konudur. Öncelikle teslimat süresinin firmadan firmaya değiştiğini bilmek gereklidir. Her İsveç uçak kargo firması, aynı hızda taşımacılık yapamamaktadır. Hız konusunda öne çıkan tek firma ise Airport Kargo firmasıdır.  

Her türlü taşımacılığı yüksek hızda yapan firmamız, belirlediğiniz gün içerisinde kargonuzu İsveç’e ulaştırmaktadır. İsveç kargo taşımacılığı konusundaki uzmanlığımız, herkes tarafından takdir edilmektedir. Öyle ki firmamız, sektörün öncüsü olarak kabul edilmekte ve diğer İsveç hava kargo firmalarına örnek olmaktadır.   

İsveç Hava Kargo Hizmetinde Kargo Takibi Nasıl Yapılır?  

Airport Kargo’nun tercih edilmesiyle kargo takibi yapmak daha kolay hâle gelmektedir. İsveç havayolu kargo hizmetlerinde kargoların mevcut konumlarının anlık olarak güncellenmesi gereklidir. Firmamız da güncel kargo konumlarını sizlerle paylaşmaktadır. İsveç hava kargo firmamız, şeffaf hizmet anlayışını benimsemiştir.  

Bundan dolayı kargolarınız hakkında bilmeniz gereken bütün konular sizlere anında aktarılmaktadır. Böylece müşterilerimizle iletişimimiz kesilmemekte ve İsveç uçak kargo ile kargoların başarılı bir şekilde gönderildiği anlaşılmaktadır.   

Whatsapp
Gökhan Tobal
Gökhan Tobal
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?