trende

İngiltere Uçak Kargo 

05.08.2022
217

Uçak kargo hizmetleri, yalnızca İngiltere’ye mahsus değildir. Avrupa’nın dört bir yanına hava kargo hizmeti sağlamamız mümkündür.

Airport Kargo, çalışabileceğiniz en iyi İngiltere uçak kargo firması olarak hizmetlerini geliştirmeyi sürdürmektedir. Uçak kargo hizmetleri, sadece bireysel eşyaların taşınmasına özel bir durum değildir.  

Kişisel eşyaların taşınmasının yanı sıra; İngiltere ve Türkiye arasında doküman aktarımı, gıda taşımacılığı, tehlikeli madde taşımacılığı, uluslararası paket taşımacılığı ve ülkelerarası mikro ihracat işlemi gibi hizmetler de Airport Kargo bünyesindedir.

Elbette farklı İngiltere hava kargo hizmetleri için farklı evraklar gereklidir. Bu evrakların tam olması durumunda firmamıza düşen görev de başarılı bir şekilde Türkiye İngiltere arası taşımacılık yapmaktır.  

Neden İngiltere Havayolu Kargo Tercih Edilmeli?  

İngiltere havayolu kargo hizmetinin neden tercih edilmesi gerektiği oldukça merak edilen bir konudur. Firmamızın, siz değerli müşterilerimize önerisi, taşımacılık için İngiltere hava kargo taşımacılığını tercih etmenizdir.

Bu hizmetin tercih edilmesiyle birlikte iki ülke arasında daha hızlı taşımacılık işlemi yapılmaktadır. Sonuç olarak hava kargo ile zaman 

 

kaybı tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Bunun yanı sıra;  

  • Havayolu kargo hizmetinde, denizyolu ve karayolu taşımacılığından daha düşük maliyetler söz konusudur.  
  • Uçak kargo ile her büyüklükten eşyanın taşımacılığını yapabilmek mümkündür.  
  • Fiyat tarifeleri, hava kargo taşımacılığında daha uygundur.  
  • Havayolu taşımacılığı, diğer taşımacılık türlerine nazaran daha güvenlidir.  
  • Bu taşımacılık işleminde kargolarınızın hasar alma ihtimali daha düşüktür.  

İngiltere havayolu taşımacılığı ile bu olanaklara erişebilmeniz çok kolaydır. Airport Kargo firmamızın bilgi birikimi ve deneyimi de en iyi taşımacılık işleminden yararlanabilmeniz için önemli bir fırsattır.   

Güncel İngiltere Havayolu Taşımacılık Fiyat Tarifesi  

İngiltere havayolu taşımacılık ücretleri, hangi taşımacılık işleminden yararlanacağınıza göre değişkenlik gösterebilmektedir. Başta saydığımız size sunulan hizmetlerde farklı fiyat tarifeleri geçerlidir.

Bu hizmetler içerisinde farklı fiyat tarifelerin söz konusu olması ise çok doğaldır.  

Sonuç olarak her hizmette çıkarılması gereken farklı evraklar bulunmaktadır. Ekstra olarak hizmetten hizmete maliyetler de değişkenlik göstermektedir.

Uygun fiyatlı İngiltere havayolu taşımacılık firması konumunda olan Airport Kargo ise uygun fiyat ve maksimum kaliteyi hizmet mottosu olarak belirlemiştir.  

İngiltere Hava Kargo Hizmeti ile Mikro İhracat  

İngiltere uçak kargo kapsamında mikro ihracat yapabilmeniz de mümkündür. Mikro ihracat, tek seferde 300 kilogram ve 15.000 Euro değerini aşmayan ticari malların taşımacılığına verilen bir isimdir.

İngiltere hava kargo işleriyle ilgilenen firmamız da mikro ihracatı daha kolay bir hâle getirmektedir. Mikro ihracatın yapılmasının önündeki en büyük engel ETGB belgesinin çıkarılmasıdır.  

Airport Kargo, ETGB belgesinin çıkarılmasında size büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Böylelikle belge çıkarma işlemlerinde ekstra bir zaman kaybının yaşanması imkânsız duruma gelmektedir.

Uzun lafın kısası, İngiltere havayolu taşımacılığı ile mikro ihracat yapmak isteyenler bizi tercih ederek daha verimli bir şekilde ithalat ve ihracat yapmaktadır.   

İngiltere Tehlikeli Madde Taşımacılığı Nasıl Yapılır? 

İngiltere tehlikeli madde taşımacılığı da hava kargo hizmetlerimiz kapsamında size sunduğumuz hizmetler arasındadır. Tehlikeli madde taşımacılığı yaptırmak isteyenler devletten MSDS belgesini almalıdır.

Bu belge, tehlikeli madde taşımacılığı yapmanızın önünü açmaktadır. Belgenin alınmadığı durumlarda asla tehlikeli madde taşımacılığı yapılamamaktadır.  

Bu hizmet, MSDS belgesini temin etmiş olan herkese sağlanabilmektedir. Tehlikeli madde taşımacılığı adı altında farklı maddeler taşınmaktadır.

Kısacası yalnızca tek tip maddenin taşınması söz konusu değildir. Sonuç olarak tehlikeli madde olarak nitelendirilebilecek yüzlerce madde bulunmaktadır.

Airport Kargo da yenilikçi yapısıyla her türlü tehlikeli maddeyi taşıyabilecek bilgi birikimine ve potansiyele sahiptir.  

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Gökhan Tobal
Gökhan Tobal
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?