trende

Hırvatistan Uçak Kargo 

04.08.2022
227

Hırvatistan uçak kargo gönderimleri, Airport Kargo ile daha da kolaylaşmaktadır. Firmamız, uzman personeli ve hizmet anlayışındaki kaliteyle kargo gönderimleri gerçekleştirmektedir.

Bizi tercih eden herkes, yaptıkları gönderimlerden memnun kalmaktadır. Yüzde yüze yakın müşteri memnuniyetine sahip olmamız da bunun kanıtı olarak gösterilebilmektedir. Hırvatistan Türkiye arasında uçak kargo taşımacılığı için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.  

Airport Kargo ekipleri, göndermek istediğiniz kargolarınızı tarafınızdan teslim almakta ve tarafımıza belirttiğimiz tarihlerde iki ülke arasında gönderim gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin her bölgesinden kargo teslim almamızın mümkün olduğu gibi Hırvatistan’ın da her bölgesine kargolarınızı teslim edebilmemiz mümkündür. En verimli Hırvatistan uçak kargo hizmetleri için Airport Kargo ile çalışılmalı ve firmamıza güvenilmelidir.  

Hırvatistan Havayolu Kargo İşlemleri Nasıl Yürütülüyor?  

Hırvatistan havayolu kargo ile yapacağınız gönderimlerde birtakım prosedürler bulunmaktadır. Herhangi bir sorunun yaşanmaması adına söz konusu prosedürlere bağlı kalarak hizmet veren firmamız, böylelikle alacağınız hizmetlerde mağduriyet yaşamanızı engellemektedir.

Hırvatistan Türkiye havayolu kargo için belli başlı belgeleri elinizde bulundurmanız lazımdır.  

Örneğin; tehlikeli madde taşımacılığı için MSDS belgesi gerekirken, ticari mal taşımacılığı için farklı belgeler gerekmektedir. Bu belgelerin tarafımıza sağlanması ve belgelerin tarafımızca dikkatli bir şekilde kontrol edilmesi gereklidir.

Aksi takdirde Hırvatistan havayolu kargo gönderimleri aksayabilmekte veya hiç gerçekleşemeyebilmektedir. Bu gibi olumsuzlukların yaşanmaması için belgelerin eksiksiz olması gereklidir. Elinizde bulunmayan belgeler için de firmamız sizlere çeşitli yardımlarda bulunarak bu belgelerin çıkartılması için destek sağlamaktadır.   

Hırvatistan Havayolu Taşımacılık için Hangi Belgeler Gereklidir?  

Hırvatistan havayolu taşımacılık işlerinde elinizde bulundurmanız gereken çeşitli belgeler vardır. Firmamız, bu belgelerin her birini detaylı bir şekilde inceleyerek tarafınıza geri dönüş sağlamaktadır. Yaptığımız geri dönüşe göre belgeleri tam olan müşterilerimiz firmamız aracılığıyla Hırvatistan uçak kargo gönderimi yapabilmektedir.

Her gönderimin kendine özgü bir belgesi vardır. Zaten bu belgeler, firmamız tarafından sizlere belirtilmektedir. Kısacası, belgelerin çıkarılması ve toplanması konusunda herhangi bir zorlukla karşılaşılmamaktadır.  

Havayolu konşimentosu, elektronik konşimento, nakliyeci makbuzu, FİATA tesellüm belgeleri ve paket postası makbuzu gibi belgelerin tam olması durumunda Türkiye Hırvatistan havayolu taşımacılık hizmeti sağlanabilmektedir.

Söz konusu belgelerden bazıları sizin elinizde bulundurmanız gereken belgelerken bazıları da bizim tarafınıza sağlayacağımız belgelerdir. Hırvatistan havayolu kargo işlerinde herhangi bir aksamanın olmaması için firmamız gereken her türlü desteği sizlere sunmaktadır.  

MSDS Belgesine Sahip Olanlara Hırvatistan Tehlikeli Madde Taşımacılığı  

Hırvatistan tehlikeli madde taşımacılığı yaptırmak isteyenler, MSDS belgesine sahip olmalıdır. Bu belge, devlet tarafından taşımacılık yaptıracak olan kişiye verilmektedir.

Dolayısıyla belgenin çıkarılma süresi boyunca devletle iletişim hâlinde olunmalıdır. Bu belgeyi almanız durumunda, Airport Kargo sizlere Türkiye Hırvatistan arası tehlikeli madde taşımacılığı hizmetini sunabilmektedir.  

Firmamız, tehlikeli madde taşımacılığında ekstra bir tecrübeye sahiptir. Son derece verimli çalışanlara ve kaliteli hizmetlere sahip olan Airport Kargo, hizmet boyunca tehlikeli maddelerin güvenilir bir şekilde taşınabilmesi hususunda ciddi çalışmalar sergilemektedir.  

Hırvatistan Hava İhracat ve Hava İthalat Nasıl Yapılır?  

Hırvatistan hava ihracat ve Hırvatistan hava ithalat için ETGB düzenleme ve oluşturma yetkisini bünyesinde barındıran firmalarla çalışmak gereklidir. Airport Kargo’da ise düzenleme ve oluşturma hakları bulunmaktadır. Dolayısıyla Türkiye Hırvatistan arası mikro ihracat hizmetinden yararlanmanız da mümkün olmaktadır. Airport Kargo;  

  • Son derece hızlı bir şekilde ETGB düzenlemesi yaparak mikro ihracat taleplerinizin aksamasını engellemektedir.  
  • Aynı hızda iki ülke arasında ticari mal taşımacılığı yapmaktadır.  
  • Taşımacılık sırasında malların güvenliğini sağlamaktadır.  
  • Hava ihracat ve hava ithalat için uygun fiyatlar talep etmektedir.  

Bu gibi durumlar, Hırvatistan uçak kargo gönderimlerinizde neden bizimle çalışmanız gerektiğini göstermektedir. En iyi uçak kargo firmasının Airport Kargo olduğu asla unutulmamalıdır.   

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Gökhan Tobal
Gökhan Tobal
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?