trende

İzlanda Uçak Kargo 

16.08.2022
215

Gerek Türkiye’den İzlanda’ya gerek ise İzlanda’dan Türkiye’ye İzlanda uçak kargo hizmetleri ile gönderimler yapılmaktadır. Uçak kargolar ile gönderim yapan her firma, İzlanda’ya hizmet sağlayamamaktadır.

Kısacası, İzlanda’ya yapacağınız gönderimlerde çalışacağınız firmalar sınırlıdır. Bu konumda Airport Kargo’nun İzlanda kargo gönderimi işlerinde diğer firmalara göre daha ön plana çıkması da normaldir.  

İzlanda’ya yapılacak gönderimlerinizde son derece titiz bir çalışma örneği sergilenmektedir. Firmamız, sizlere sunduğu bütün hizmetlere hassasiyetle yaklaşmaktadır.

Hizmet boyunca herhangi bir sorun çıkmaması için çabalayan Airport Kargo, en iyi İzlanda uçak kargo gönderimlerini gerçekleştirmektedir. Bundan dolayı firmamızın müşteri memnuniyeti de yüzde yüze yakın seviyelerdedir.  

İzlanda Havayolu Kargo Neden Tercih Edilmeli?  

Airport Kargo, İzlanda havayolu kargo sektörünün en eski firmasıdır. Kaliteyi ve deneyimi harmanlayarak gönderim hizmeti veren firmamız, herkese uygun bir İzlanda havayolu kargo firması olma amacındadır.

Çoğu firma, bu amaçta olmamakla birlikte hizmet kalitesi bakımından da yeterli seviyede değildir. En büyük hedefimiz, dünyanın her bir ülkesine kargo gönderimi yapabilmektir.  

İzlanda ise hava kargo gönderimlerinin en zor olduğu ülkelerin başında gelmektedir. Buradan da firmamızın alanında uzman bir çalışma örneği sergilediğini anlayabilmek de mümkündür.

İstanbul İzlanda uçak kargo hizmetleri için tarafımızla iletişime geçmeniz, en iyi kargo gönderim hizmetinden faydalanmanız açısından yeterlidir. Kısacası başka bir İzlanda yurtdışı havayolu kargo firması arayarak zaman kaybetmeye gerek yoktur.  

İzlanda Havayolu Taşımacılık için Hangi Belgeler Zorunludur?  

İzlanda’ya yapacağınız kargo gönderimlerinde firmamızın elinde ve siz değerli müşterilerimizin elinde bulunması gereken belgeler vardır. Firmamız, İzlanda havayolu taşımacılık için gereken bütün belgelere sahiptir. Bu durumda havayolu taşımacılığının gerçekleşebilmesi için siz değerli müşterilerimizin gereken belgeleri çıkarması gereklidir.  

Laleli İzlanda uçak kargo firmamız, belge çıkartma işlemlerinde her türlü desteği sizlere sağlayabilmektedir. Verdiğimiz destekler neticesinde ise daha kolay şekilde belge çıkartılmaktadır.  

İzlanda havayolu taşımacılığı için; Orijinal kargo gönderim faturaları, ATR dolaşım sertifikaları, EUR. 1 dolaşım sertifikaları, navlun faturaları, kargo manifestosu, havayolu taşımacılığı konşimentosu ve ara konşimentolar gereklidir. Bu belgelerin ve sertifikaların tam olması hâlinde firmamız da İzlanda yurtdışı havayolu taşımacılığı yapabilmektedir.   

İzlanda Hava Kargo Taşımacılığıyla Mikro İhracat Yapma Fırsatı  

Mikro ihracatın en kolay olduğu taşımacılık türünün İzlanda hava kargo taşımacılığı olduğu unutulmamalıdır. Diğer taşımacılık türlerinde önemli ölçüde zaman kayıpları yaşanabilmektedir. Zaman kaybı ise mikro ihracatın en büyük düşmanıdır. Bundan dolayı firmamızın Aksaray İzlanda uçak kargo hizmetleri ile iki ülke arasında mikro ihracat yapılmalıdır.  

Bütün firmalar hava ihracat yapabilecek yetkiye sahip değildir. Yalnızca profesyonel ve köklü firmaların Türkiye İzlanda arası mikro ihracat yapabilmesi mümkündür.

Hava ihracat yapabilen firmaların ETGB yetkisi bulunmaktadır. Bu yetkiyi bünyesinde barındırmayan taşımacılık firmaları, mikro ihracat için uygun firmalar değildir.

Dolayısıyla mikro ihracat için ETGB yetkisi bulunmayan firmaları tercih etmeye gerek yoktur. İzlanda uçak kargo firmamız, mikro ihracat için gereken bütün yetkilere sahip olduğundan başarılı hava ihracat işlemlerine imza atmaktadır.   

İzlanda Yurtdışı Uçak Kargo ile Tehlikeli Madde Taşımacılığı Yapılabilir Mi?  

Tehlikeli madde taşımacılığının en güvenilir bir şekilde tamamlandığı hizmet türü İzlanda yurtdışı uçak kargo hizmetidir. Uçak kargolar ile hiçbir sorun olmadan tehlikeli madde taşımacılığı gerçekleştirilmektedir.

Herkes, tehlikeli madde taşımacılığı yaptırabilmek için uygun değildir. Bu taşımacılığı yaptırabilmek için kişilerin MSDS belgesine sahip olması gerekmektedir. Firmamız;  

  • Maksimum güvenlikli uçak kargolarda tehlikeli madde taşımacılığı yapmaktadır.  
  • Tehlikeli madde taşımacılığı için uygun fiyatlar talep etmektedir.  
  • Her türlü tehlikeli maddenin taşımacılığını yapmaktadır.  
  • İzlanda’nın bütün bölgelerine tehlikeli maddeleri taşıyabilmektedir.  

Bu özelliklere sahip olan İzlanda uçak kargo firmamız, tehlikeli madde taşımacılığında tercih edilmesi gereken tek firmadır. 

Whatsapp
Gökhan Tobal
Gökhan Tobal
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?