trende

Amerika Birleşik Devletleri Uçak Kargo 0850 885 1953

27.07.2022
278

Airport Kargo, Amerika kıtasının en büyük ve gelişmiş ülkelerinden olan Amerika Birleşik Devletleri’ne de taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Firmamız, Amerika Birleşik Devletleri uçak kargo hizmetleri kapsamında istenilen Amerika eyaletine gönderim yapabilmektedir. Yaptığımız gönderimlerin her birine hassasiyet gösterilmekte ve böylelikle hizmetlerimizde sorun yaşamanız engellenmektedir.  

Titiz bir hizmet anlayışına sahip olan Airport Kargo, bütün kargo gönderimleri için tercih edilebilen bir firmadır. Buradan da her türlü kargo gönderimi için sizlere uygun bir firma olduğumuzu anlamak mümkündür.

Amerika Birleşik Devletleri, Türkiye’ye oldukça uzak bir ülkedir. Dolayısıyla her Amerika Birleşik Devletleri yurtdışı uçak kargo firması, hızlı gönderim yapamamaktadır.

Airport Kargo, ABD’ye de hızlı gönderim yaparak bütün gönderim taleplerinde kaliteli bir firma olduğunu kanıtlamaktadır.   

Amerika Birleşik Devletleri Havayolu Kargo Gönderimi Fiyatları  

Kargo gönderiminin mesafesi arttıkça havayolu kargo fiyatları da artmaktadır. Airport Kargo ise her türlü ülkeye gönderim yapabilen bir firma olarak, uygun fiyat tarifeleri üzerinden hizmet sağlamaktadır.

Hem uygun fiyatlı hem de hasarsız gönderim yapabilen bir firma bulmak, günümüz şartlarında oldukça zordur. Amerika Birleşik Devletleri havayolu kargo firmamız, bu zorluğu ortadan kaldırarak sizlere uygun fiyatlı hizmetleri ulaştırmaktadır.  

Bizlerden talep ettiğiniz hizmetlere göre de fiyatlar değişebilmektedir. Sonuç olarak;  

  • Amerika Birleşik Devletleri’ne evrak ve doküman gönderimi,  
  • Türkiye ve ABD arasında mikro ihracat,  
  • Ülkelerarası medikal eşya taşımacılığı, 
  • ABD ve Türkiye arasında fuar taşımacılığının yapılması,
  • Değerli eşyaların iki ülke arasında taşımacılığı,  
  • Türkiye ve ABD arası giyim eşya taşımacılığı 
  • MSDS belgesine sahip olan müşterilerimize tehlikeli madde taşımacılığı,  

Hizmetlerinde farklı fiyat tarifeleri uygulanmaktadır. Airport Kargo, en iyi ABD havayolu kargo firması olarak fiyat konusunda da müşterilere sağlanan desteğe önem vermektedir.

Bu kapsamda yukarıda belirttiğimiz hizmetler için her zaman uygun fiyatlar talep edilmekte ve sizlere sorunsuz kargo gönderim garantisi sunulmaktadır.   

Amerika Birleşik Devletleri Havayolu Taşımacılık ile Verilen Hizmetler  

Amerika Birleşik devletleri havayolu taşımacılık ile siz değerli müşterilerimize sağladığımız hizmetler yukarıda maddeler hâlinde belirttiğimiz gibidir. Bizi tercih etmeniz durumunda bu hizmetlere olabildiğince hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz mümkündür.

Firmamız, bulunabilecek en kapsamlı İstanbul Amerika Birleşik Devletleri uçak kargo firmasıdır. Bundan dolayı firmamız bünyesinde bulunmayan bir taşımacılık hizmeti yoktur.   

Güvenilir Amerika Birleşik Devletleri Hava Kargo Firması ile Fuar Taşımacılığı 

Fuar taşımacılığı oldukça karışık bir taşımacılık işlemidir. Bu karışıklığı önlemenin yolu da Amerika Birleşik Devletleri hava kargo hizmetleri ile fuar taşımacılığının yapılmasıdır. Böylelikle daha kolay bir şekilde fuar taşımacılığı yapılmaktadır.  

Laleli Amerika Birleşik Devletleri uçak kargo firmamız, fuar taşımacılığı için uzman bir çalışma kadrosuna sahiptir. Uzman kadroya sahip olmamızla birlikte taşımacılık işlemlerinde firmamız kaynaklı herhangi bir sorunla karşılaşmak imkânsızdır.

Airport Kargo, alanında en güvenilir firma olarak, uygun fiyattan Amerika Birleşik Devletleri fuar taşımacılığı hizmetini sizlere sağlamakla görevlidir.  

Mikro İhracat ABD Yurtdışı Uçak Kargo ile Yapılabilir Mi?  

Yurtdışı taşımacılık işlemlerinde mikro ihracatın en kolay yapıldığı taşımacılık şekli, ABD yurtdışı uçak kargo ile yapılan ihracat taşımacılığıdır.

Firmamız, hava kargo ile mikro ihracat yapabilmek için bütün yetkilere sahiptir. Airport Kargo, kurulduğu günden beri ABD ülkesine mikro ihracat yapmaktadır.

Bundan dolayı mikro ihracat konusundaki verimliliğimiz ve kalitemiz oldukça üst seviyelerdedir.  

ETGB yetkisine sahip olmayan firmaların aracılığıyla Aksaray Amerika Birleşik Devletleri uçak kargo ile mikro ihracat yapılamamaktadır. ETGB yetkisine sahip olduğumuzdan dolayı, firmamız aracılığıyla mikro ihracat yapabilmenizde hiçbir sakınca yoktur.  

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Gökhan Tobal
Gökhan Tobal
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?