uçak kargo

Uçak Kargo

(THY) Türk Hava Yolları Kargo Gönderim Hizmeti Kargolarının güvenliğini, zamanında teslimatı ve kusursuz iletişimi önemseyenlere: (THY) Türk Hava Yolları Kargo Gönderim Hizmeti! Kargolarını, 120 ülkede 300'ü aşkın noktaya tarifeli seferler düzenleyen Türkiye'nin ulusal hava yolu şirketi (THY) Türk Hava Yolları'na emanet etmeyi tercih edenler için firmamız, uzun yıllardır Türk Hava Yolları kargo gönderim hizmeti sunmaktadır. Firmamız, kargoların sadece THY'ye ulaştırılmasından değil aynı zamanda hizmet öncesi hazırlık sürecindeki yasal prosedürlerden, müşterilerine gerekli yönlendirmeleri yapmaktan, istifleme aşamalarından ve kargoların alıcılarına sorun yaşanmadan teslim edilmesinden de mesuldür. Hava kargo taşımacılığında profesyonel bir organizatör bulma arayışı içindeyseniz yıllardır güvenilir hizmetlerle adını sektörde en üst sıralara taşıyan firmamızla iletişime geçebilir, (THY) Türk Hava Yolları kargo gönderim hizmetimizden yararlanma talebinizi iletebilirsiniz.

Hava Yolu ile Taşınması Kabul Görmüş Kargolar Yükseklik farkı nedeniyle uçuşlarda basınç meydana gelmesi, sıcaklık değerlerinin değişmesi ve hepsinden öte yolcu taşınıyor olması sebebiyle hava yolu kargo taşımacılığında kargoların nitelik özellikleri sıkı denetime tabi tutulmaktadır. Bu kapsamda, Türk Hava Yolları kargo (THY) gönderim hizmeti ile transfer edilebilecek kargoların diğer kargolara, uçağa ve yolculara zarar vermeyecek, güvenliği tehlikeye atmayacak nitelikte olması gerekmektedir. Buna karşın, gerekli paketleme işlemleri yapıldığında kimi tehlikeli maddelerin de (THY) Türk Hava Yolları kargo gönderim hizmeti kapsamında taşınması mümkündür. Taşınabilecek tehlikeli maddelerin hangileri olduğunu öğrenmek ve paketleme konusunda destek almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıvı ürünler ise (THY) Türk Hava Yolları kargo gönderim hizmeti kapsamında MSDS (Material safety data sheet/Güvenlik Bilgi Formu) olmadan taşınamamaktadır. Formun 2 yıldan daha eski olması durumunda yenilenmesi gerekmektedir.

Uçak Kargo İhracat

Bu işletim firmaları için de çok önemli. Yani her işletme kendine göre en doğru hizmeti müşterileri ile buluşturmak ile mükellef. Zaten bunun aksi durumlarda müşteriler de sizleri tercih etmiyorlar. Böyle durumlarla karşı karşıya kalmak istemeyen firmalarda daha dikkatli ve özenli davranarak hassasiyetle yaklaşıyor. Açık konuşmak gerekirse her firmanın kendine göre belirli öngörmüş olduğu sistemler var. Bu öngörülen sistemleri sizler de kendi firmanızı ayarladığınız da daha başarılı sonuçlar alıyorsunuz. Özellikle uçak kargo hizmeti gıda firmaları için ve kozmetik firmaları için çok önemli.

Hava Yolu Kargo

Airport Kargo hizmetinden yararlanmak istediğinizde bizleri aramanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetlerimiz bu konuda sizlere gerekli kolaylığı sağlayacak ve işlemlerinizin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi de sağlanmış olacaktır. Bunun yanı sıra aklınıza bir şey takıldığında yine de bir ekiple sizlere yardımcı olmaya gayret gösteriyoruz. Burada tabii ki bir çok hassas nokta var. Açık konuşmak gerekirse bu hizmetin olumsuz şekilde sonuçlanmaması için profesyonel bir destek almanız çok önemli. Tekstil ihracat hizmeti sayesinde bizler sizlere bu hizmeti sunabiliyoruz. Bu hizmeti sunmanın da rahatlığı ile sizlere zaten gerekli garantiler dahilinde işlemlerinizi gerçekleştirebiliyoruz.