karayolu kargo

Kara Yolu Kargo

ECS CARGO Express, gönderilerinizi sizden teslim alarak dünyanın her noktasına aktarmalı ya da direkt havayolu kargo gönderimi ile varış adresine güvenle teslim etmektedir.

IATA acentesi olan ECS CARGO, tüm dünyayı kapsayan geniş acente ağı sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan teslimat çözümleri sunmaktadır. Hava yolu kargo taşımacılığı tecrübesini yüksek hizmet kalitesi ekseninde uygun fiyatlarla sizlere sunmak için hizmet anlayışını ve verimlilik politikasını her geçen gün geliştirmektedir.

ihracat

Kara Yolu İhracat

Kara Kargo taşımacılığında verimlilik ve dokümantasyon süreçlerine hız katacak olan Elektronik Konşimento (e-AWB) kullanıcısıyız. Türkiye’nin önde gelen lojistik firmalarından ECS CARGO Lojistik, Kara kargo hizmetiyle de müşterilerinin en güvenilir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

ihracat işlemleri

Yurt Dışı Uçak Kargo

“ ECS Logistics ” yüklerin konsolide edilmeleri servisi, farklı hacimli malların partilerini birleştirerek birkaç kg’dan birkaç yüz tona kadar gelen yüklerinin ulaştırılmaları hakkında müşterilerinin aklına takılan soruları yok eder. Yüklerin işletilmelerinde modern teknolojileri uygulayarak ve modern teknik araçlarını kullanarak holdingin uzmanları, hem Asya hem de Avrupa’daki anayollarda bulunan geçici koruma depolarında çalışmaların yüksek düzeyini sağlarlar..